Kategória


» Informácie
Informácie

DOPRAVA

Dodacie podmienky:

Vzhľadom na široké množstvo ponúkaného tovaru v e-shope, nie je možné držať všetok tovar na sklade. Avšak na Vaše objednávky bezprostredne hneď reagujeme a snažíme sa dodať tovar v čo najkratšom možnom termíne.

Termíny dodania:

Keď je objednaný tovar skladom, dodávame ho bežne do 1 týždňa, odo dňa potvrdenia objednávky. Tovar, ktorý nie je skladom dodávame podľa dodacích termínov našich objednávateľov. Väčšinou do 3 týždňov. Objednávky potvrdzujeme mailom alebo telefonicky. Ak by ste si želali vedieť presný termín dodania Vami objednaného tovaru, môžete tak učiniť u našich pracovníkov (viď kontakty). V individuálnach prípadoch nemusí byť tovar poslaný v jednej zásielke. Nastáva to v prípadoch, keď obdržíme objednaný tovar od dodávateľa postupne. No kvôli následným väčším nákladom na poštovné a prepravné je tento postup praktizovaný až po dohode s objednávateľom.

Spôsob dopravy:

Dodávky tovaru zaisťujeme prostredníctvom dvoch služieb v závislosti na množstve a váhe objednávaného tovaru. Tovar do 15kg posielame slovenskou poštou. Balné a poštovné v tomto prípade je 6,90Eur. Tovar nad 15kg je posielaný spoločnosťou Gebruder Weiss a poplatky sú individuálne roztriedené podľa celkovej váhy a vzdialenosti adresy doručenia. (v km)

od 16kg - 50kg, do 200km = 21Eur, od 201km = 25Eur

od 51kg - 100kg, do 200km = 41Eur, od 201km = 50Eur

od 101kg - 300kg, do 200km = 80Eur, od 201km = 111Eur

od 301kg - 500kg, do 200km = 111Eur, od 201km = 155Eur

Ceny poštovného a prepravného sú platné u objednávok od 01. Apríla 2010.

Prevádzkovateľ internetového obchodu kupelne-praktik.sk si vyhradzuje právo upravovať ceny dopravy podľa prípadných zmien cenníku prepravnej a poštovej služby.

OBCHODNÉ PODMIENKY

Spoločnosť:

Prevádzkovateľom internetového obchodu kupelne-praktik.sk je spoločnosť M. Kečkéšová Praktik, ktorá je predajcom a dodávateľom všetkého ponúkaného tovaru. Zaisťuje jeho predaj, záručný servis a náhradné diely. Pozáručný servis je zaisťovaný výrobcom/dovozcom podľa záručného listu tovaru.

M. Kečkéšová Praktik

Ďorocká 2, 94001 Nové Zámky

Slovensko

IČO: 33659648

DIČ: SK 1020422810

Bankové spojenie č.1: SLSP Nové Zámky

Číslo účtu: 0034779315

Bankové spojenie č.2: ČSOB Nové Zámky

Číslo účtu: 4001799377

Spôsob platby:

Tovar je možné uhradiť týmito spôsobmi: - vopred - bankovým prevodom na náš účet. E-mailom Vám bude zaslaná zálohová faktúra a originál následne potom obdržíte poštou.

- v hotovosti - pri osobnom odbere. E-mailom obdržíte potvrdenie, že je Vami zakúpený tovar odložený, poprípade objednaný s uvedeným termínom dodania. Tovar nebude posielaný poštou, prevezmete si ho na našej predajni po zaplatení.

- v hotovosti - na dobierku. Priamo pri prevzatí tovaru od prepravnej služby. Sumu(cena tovaru + poštovné + balné) odovzdáte prepravcovi, ten Vám následne odovzdá potvrdenie o platbe. Faktúru(daňový doklad) nájdete v balíku.

Prevzatie zásielky:

Pri prevzatí zásielky doručený tovar rozbaľte z originálnych obalov a ešte v prítomnosti prepravcu sa presvedčte či je tovar v poriadku. V prípade zistenia poškodenia tovaru, hneď spíšte s prepravcom prepravnej služby protokol o poškodení a zásielku nepreberajte. Následne potom kontaktujte náš internetový obchod, že z akého dôvodu ste tovar neprevzali. V čo najbližšom termíne sa s Vami spojíme a dohodneme dodanie novej zásielky. Pokiaľ ste prevzali neporušený balík, prezrite si tovar čo najskôr. O prípadných závadách a nezrovnalostiach nás informujte mailom alebo telefonicky. V prípade reklamácie je nutné k tovaru doložiť Vašu kópiu dokladu o zaplatení.

Odstúpenie od zmluvy zo strany kupujúceho:

Prevádzkovanie internetového obchodu kupelne-praktik.sk sa riadi zákonom 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa. Poskytujeme teda 7 - dňovú záruku vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s doručeným tovarom.

Podmienky vrátenia peňazí:

- doručenie zásielky do 7 dní od obdržania späť do našej predajne

- tovar musí byť úplne neporušený a nepoužitý!

- tovar sa musí odoslať balíkom. DOBIERKY SA NEAKCEPTUJÚ!

- k zásielke musí byť priložený daňový doklad, ktorý ste obdržali spolu s tovarom

- uveďte spôsob akým Vám peniaze budú vrátené.

Po obdržaní a kontrole tovaru Vám zašleme späť čiastku peňazí odpovedajúcu cene tovaru, buď na Váš účet alebo zloženkou (spôsob uveďte v sprievodnom liste).

Záruka a reklamácia:

Záručná doba platí odo dňa predania tovaru kupujúcemu alebo pri predaji konečnému užívateľovi. Predávajúci poskytuje záruku na úplnosť a akosť zakúpeného tovaru. Záruka je spravidla 24 mesiacov, ak nie je uvedené inak. Pokiaľ kupujúci u tovaru, ktorý si vyžaduje odbornú inštaláciu, túto podmienku nesplnil, nebude následná reklamácia uznaná. V prípade zistenia nejakej vady u tovaru, ktorý chcete reklamovať, nás prosím ihneď informujte. My sa Vám v čo najskoršom termíne ozveme písomne či telefonicky, najneskôr však do 7 dní. Potom si kupujúci vyhotový sám reklamačný list a vyplní ho. Reklamačný list musí obsahovať: katalógové označenie výrobku, dátum predaja, množstvo a popis závady. Tento list pošlite spolu s kópiou dokladu o zaplatení a s tovarom na adresu predávajúceho bežným balíkom.

 Odstúpenie od zmluvy zo strany predávajúceho:

Ceny uvedené v Našom internetovom obchode kupelne-praktik.sk sú vrátane DPH. Cena sa vždy vzťahuje k zobrazenému a popísanému produktu a nezahŕňa súvisiace doplnky, dekorácie či plnenia, ktoré sa môžu objaviť na obrázku. Ceny sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Právo na zrušenie Vašej objednávky máme v týchto prípadoch:

- cena produktu sa výrazne zmenila

- produkt sa prestal vyrábať či dodávať

Ak nastane jeden z vyššie uvedených prípadov, zaväzujeme sa Vám neodkladne kontaktovať a dohovoriť sa s Vami na ďalšom postupe objednávky.

Ochrana osobných údajov:

Niektoré údaje poskytnuté pri využívaní internetového obchodu kupelne-praktik.sk môžu mať charakter osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Týmto zákonom sa riadime a je v našom záujme aby sme tieto osobné údaje chránili.

AUTORSKÉ PRÁVA - COPYRIGHT

Spoločnosť M. Kečkéšová Praktik je prevádzkovateľom internetovej stránky www.kupelne-praktik.sk a je v súlade so zák. č. 121/2000 Sb. (autorský zákon) oprávnená vykonávať majetkové práva k tejto internetovej stránke a jeho obsahu.

Všetky obrázky, fotografie, grafika, animácie, multimediálne súbory a texty umiestnené na tejto webovej stránke sú chránené autorským právom či právom k ochrannej známke spoločností, výrobcov a značiek, ktoré ich vlastnia.

Autorské práva k fotografiám, obrázkom, grafikám, animáciám či iným multimediálnym súborom a textom označeným Praktik, M. Kečkéšová Praktik či kupelne-praktik vykonáva spoločnosť M. Kečkéšová Praktik.

Akékoľvek použitie či zneužitie časti alebo celku, rozmnožovanie, šírenie a ďalšie sprístupňovanie obsahu webovej stránky (hlavne fotografií, grafiky, obrázkov, animácií) akýmkoľvek spôsobom (elektronickým či mechanickým), bezdôvodné a protizákonné obohatenie sa, bez písomného súhlasu spoločnosti M. Kečkéšová Praktik je zakázané.

V prípade záujmu o použitie obsahu webovej stránky www.kupelne-praktik.sk kontaktujte spoločnosť M. Kečkéšová Praktik, Ďorocká 2, Nové zámky, tel.č: 035/6400777, e-mail: kupelne-praktik@mail.t-com.sk

Je zakázané nejakým spôsobom zasahovať bez súhlasu prevádzkovateľa do obsahu či technickej podstaty internetovej stránky www.kupelne-praktik.sk

Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah internetových stránok tretích subjektov, ktoré sa dajú navštíviť prostredníctvom stránky www.kupelne-praktik.sk. Prevádzkovateľ ďalej nenesie žiadnu zodpovednosť za reklamu, popr. inú formu propagácie vykonávanú treťou osobou prostredníctvom internetovej stránky prevádzkovateľa www.kupelne-praktik.sk

V prípade zistenia neoprávneného používania chráneného obsahu internetovej stránky prevádzkovateľa www.kupelne-praktik.sk treťou osobou, sa podniknú príslušné právne kroky na ochranu práv prevádzkovateľa, nevynímajúc uplatnenia prípadného nároku na náhradu škody, bezdôvodného obohatenia či primeraného zadosťučinenia.

NjAxM2