Kategória


» Čo k tomu
Čo k vizualizácii

Na vizualizáciu Vašej kúpeľne sú nutné v prvom rade presné rozmery. Stačí si načrtnúť pôdorys podlahy a premerať si všetky steny, ich dĺžku a výšku. Tak ako je to aj na obrázku. Ak sa v miestnosti nachádzajú aj nejaké výčnelky či nerovnosti ich presný rozmer je tiež dôležitý. Taktiež presné umiestnenie okna či iných otvorov. Nie len ich výška  a šírka ale aj vzdialenosť nad podlahou a od jedného rohu miestnosti. To isté sa týka aj dverí či iných vstupov do miestnosti.

Ďalším dôležitým údajom je rozloženie sanity v miestnosti. Buď už existujúcej, zakúpenej alebo novej, ktorú si chcete zakúpiť. V tom prípade stačí mať nejakú predstavu a my Vám veľmi radi poradíme či navrhneme správne riešenie.

Posledným dôležitým krokom sú obklady, kvôli ktorým sa hlavne vizualizácia najčastejšie robí. Na výber máte z tisícky obkladov rôznych prevedení od farebnosti až po rozmery, od rôznych výrobcov a konečný výber je len na Vás. Záleží od toho aká je Vaša predstava či sen. Môžete si vytvoriť praktickú kúpeľňu či kúpeľňu presne podľa Vašich snov a túžob.

MjA0OWM4