Kategória


» Gustavsberg

GUSTAVSBERG

Žijeme v dobe, ktorá sa ponáhľa. To nie je príjemné. Mnohým z nás také životné tempo komplikuje existenciu. Nervozita, únava, depresia. Aby sme im neboli vydaní napospas, musíme občas "vypnúť" a relaxovat. Príjemný kúpeľ, ktorý nás zbaví celodennej psychickej záťaže, je dobrým riešením. A bude o to účinnejšie, ak sa ponoríme do vane so zabudovanými hydromasážnymi tryskami. Milióny ľahučkých bubliniek nás katapultujú do nekonečného vesmíru harmónie a pohody.
Gustavsberg ponúka dva rady hydromasážnych vaní: Easy a Sparkling.

 

  • Vyberte si intenzivnu hydromasáž EASY alebo najnovšiu tichú technológiu SPARKLING

  • V každom prípade sú i tie najjednoduchšie systémy vybavené drenážnym systémom proti hromadeniu vody v rozvodoch po použití, u elektronicky ovládaných systémov vrátane prefuku pre vysušenie rozvodov vzduchom

Inštalácia a oživenie všetkých elektronicky ovládaných systémov u vás doma zdarma

 

Easy Pneumatic a Electronic

Zbaví vás stresu, nabije energiou, uvoľní zablokované svaly. Vane sú vždy vybavené špeciálnym nasávacím košom. Pre dokonalú masáž sú základné trysky na dne a na bokoch vane doplnené mikrotryskami na chrbát a nohy. Ich ovládanie je veľmi jednoduché. Pokiaľ sa pre tento rad s elektronickým ovládaním rozhodnete, nainštalujeme vám ho zdarma.

Sparkling System

Dokonalá relaxácia duše i tela, príjemná masáž. Hydromasážne vane sú víťazom D-testu. Pracujú o 30 % tichšie ako ostatné systémy na trhu. Z osmich trysiek na dne vane vychádzajú milióny bublinek, takže sa vám bude zdať, že sa kúpete v šampanskom. Trysky sú vybavené samočistiacim systémom - prefúknu sa teplým vzduchom, ktorý vyženie zvyšné kvapky vody, aby rozvody boli čisté pre budúce používanie. Halogénové osvetlenie (je v cene vane vrátane inštalácie) povyšuje kúpeľ na nezabudnuteľný zážitok. Premyslený dizajn je výsledkom spolupráce popredných európskych návrhárov a inžinierov. Vyberte si systém Sparkling Air, Sparkling Hydro alebo Sparkling Combi.

Sparkling - najtichší systém na trhu

Patentované trysky na dne vane vytvárajú milióny bubliniek rovnako ako šampanské v pohári. Technologicky je celý systém spracovaný tak, aby nebol skoro počuť. Podľa laboratórneho merania dosiahol naplno pustený motor úroveň hluku menšiu než zvuk pustenej vody. Sparkling systém je vždy vybavený podvodným osvetlením. Dokonalá masáž, dokonalá relaxácia.

MjMzOGM3