Kategória


» Roltechnik - Wellness Extreme
Wellness Extreme

Presvedčte sa, že i vo vašej kúpeľni sa môžete cítiť rovnako príjemne a pohodlne ako v kúpeľoch. Firma Roltechnik Vám predstavuje niekoľko druhov extrémnej wellness masáže.

MAXUS EXTREME

Profesionálny hydromasážny systém predstavuje špičku na našom trhu. Ide o kombináciu hydro a air systému, využívajúci výhody Champagne masáže. To všetko s možnosťou voľby 7 programov PROWellness.

EXTREME

Kombinácia hydro a air systému, využívajúcu výhody Champagne masáže

CHAMPAGNE Účel champagne masáže je maximálne nasýtenie vodného prameňa vzduchom. Je to umožnené pomocou revolučnej konštrukcie champagnových trysiek, ktoré opúšťa silný prúd vody pod uhlom 45 stupňov, ale predtým je zmiešaná s obrovským množstvom vzduchových bubliniek a rozdelená na milióny malých častí.
Vzduchové bublinky vytvárajú na tele mechanický masážny efekt, zatiaľ čo voda dopadá na kožu a hĺbkovo čistí póry. Zvýšené množstvo kyslíka pomáha odstraňovať prebytočný tuk a toxické depossity. Sprevádzajúcim efektom je potom zvýšený metabolizmus spoločne s výnimočným zmyslovým a citovým zážitkom pri každom použití.

COLOURTERAPIA

V prírode nájdete tri základné farby: červenú, zelenú a modrú. Pri správnom namiešaní možno získať bielu farbu. Všetky ostatné farby sú odtiene základných troch farieb. Zrak je schopný vnímať iba 20% elektromagnetických vĺn vydávaných svetlom, avšak koža, ktorá pokrýva v priemere takmer dva metre štvorcové je schopná zachytiť a vnímať až 80% akýchkoľvek vĺn.
V závislosti na farbe svetla a tiež na dĺžke elektromagnetických vĺn prenášajú bunky impulzy cez nervový systém do mozgu a tak priamo cez neho ovplyvňujú vnútorné orgány. Prostredníctvom vystavenia pokožky vplyvu rôznych farebných kombinácií sme schopní ovplyvniť niektoré zo základných procesov v celom tele. Napr. aktivizovať vnútornú energiu, naštartovať rýchlejšiu látkovú výmenu a s ňou spojenú obnovu buniek, alebo ovplyvniť celkový psychický stav.

Základným prvkom našej svetelnej terapie sú viacfarebné diódy, ktoré nám umožňujú dosiahnuť nekonečné farebné kombinácie. Týmto sme schopní zaistiť intenzívnu farebnú kombináciu, ktorá je takmer totožná s farbami, ktoré vyžarujú už po storočia známe liečivé kamene. Vďaka viac bodovej svetelnej terapii je „liečená“ celá vaša pokožka a zaistený maximálny liečivý účinok.

 

 

Ako je všeobecne známe, farby sa delia na teplé a studené:
• teplé farby: žltá, oranžová, červená - majú povzbudzujúce a vitalizačné účinky
• studené farby: fialová, modrá, zelená - majú ukľudňujúce a relaxačné účinky

MGQ2Nz